Tutvustus

Asud siin: Avaleht → Tutvustus

Tere!

Kui soovid müüa või osta metsamaad, kasvavat metsa, metsamaterjali, põllumaad või rentida põldu ning seda õiglase hinnaga, siis oled jõudnud just õigele internetileheküljele.

Maaturg.ee on metsa ja põllumaaga seotud internetioksjonite keskkond. Siin toimuvad metsakinnistute, kasvava metsa, metsamaterjali ning põllumaade oksjonid.

Juhul kui Sulle on tehtud pakkumine Sinu metsakinnistu, kasvava metsa raieõiguse, metsamaterjali, põllumaa ostuks või põllumaa rendiks ning Sa tahad veenduda, et tehtud pakkumine on parim, siis oled just õiges kohas! Kontrollides tehtud pakkumist läbi oksjoni saad hingerahu, et oled tegemas head tehingut!

Oksjonitel osalemine ostjana on Maaturg.ee lehel lihtne ja mugav – vajalik on oksjoni nõuete täitmine ja saadki oma pakkumisi tegema hakata.

Selleks, et korraldada Maaturg.ee portaalis oma metsakinnistule, kasvavale metsale, metsamaterjalile või põllumaale oksjon, kirjuta meile kiri SIIN või võta ühendust meie klienditoega: 53443610, Mirko

Maaturg.ee klientideks on Eesti metsa- ja põllumajandusettevõtted, kes teevad Sinu metsakinnistule, kasvavale metsale, metsamaterjalile või põllumaale oksjonikeskkonnas parima pakkumise.

Kui oled registreerunud portaali püsikliendiks, saabub uute oksjonite info otse Sinu elektroonsesse postkasti.

Kohtumiseni Maaturg.ee-s!!!!

Loe ka Abi ja Kasutusjuhendit!